Emlak Web Sitesi Tasarımı

Emlak Web Sitesi Tasarımı

Emlak Web Sitesi Tasarımı , keskin bir netlikte görsel kaliteye sahip olmasının gerekliliğinin yanı sırasında çok güçlü bir SEO Altyapısına ve SEO desteğine de ihtiyaç duyar. Çünkü; Emlak Kategorisinde kullanıcıların (Google, Yandex, Bing) gibi arama motorlarında yaptığı aramalarda kullanılan “Kiralık Daire, Satılık Daire” veya “x konumunda kiralık / satılık daire” aramaları yüksek yoğunluklu anahtar kelimeleri ile yapıldığından bu aramalar yüksek rekabet içeren aramalardır. 

 
1. Emlak İlan Sitelerinin Emlak Firmalarına Sağladığı Ücretsiz Web Siteleri

SEO, web sayfasında yer alacak içerikleri organize eden kişilerin müdahalesi olmaksızın kendi kendine işleyebilecek bir sistem değildir. SEO, arama motorlarının zorunlu kıldığı bir dizi Arama Motoru Standartlarıdır. Kullanılacak başlıkların seçiminden, yazılacak yazının içeriğine, metin sayısına, hangi kelimenin kaç kez kullanılması gerektiğinden, hangi üst ve alt başlıkların kullanılmasının gerektiğine. Kullanılacak görsel öğelerin isimlerinden, açıklamalarına. Sayfa içerik özetinin hangi yapıda ve hangi kelimeleri içermeleri gerektiğine kadar tamamen bilgi ve tecrübeye dayalı, fiziksel bir müdahale gerektirir. 

SEO konusunda yetkin iseniz; emlak ilan sitelerinin sunduğu ücretsiz web sayfaları ile Google’da başarı sağlamanın mümkün olmadığını bilirsiniz.

2. Ne yapmalısınız?

Kendi Alanadınız (Domain) www. adresiniz altında, sizi SEO konusunda yönlendiren bir yönetim arayüzüne ihtiyacınız var. Böylelikle arama sonuçlarında doğru arama kriterlerini sağlamış olur, oluşturduğunuz Emlak İlanlarına insanların arama sorguları ile ulaşmalarını sağlarsınız. 

3. Design Studio bu konuda size nasıl bir hizmet veriyor?
  • Web Sitenizi, keskin bir görsel kalite ile hazırlayıp kullanıcıların yaptığınız işi profesyonel bir şekilde yaptığınız hissini, daha henüz web sayfanıza girdiği anda anlamalarını sağlayacak bir şekilde dizayn ediyoruz.
  • Web sitenize ekleyeceğiniz Emlak İlanlarınızda SEO uyumlu olup olmadığını denetleyecek uygulamalar oluşturuyoruz. Böylelikle eklediğiniz bir Emlak İlanının doğru SEO kriterlerine uygun olup olmadığını, eğer uygun değilse, uygun hale getirmek için neyi eksik yaptığını size söylemesini sağlıyoruz. 
  • Böylelikle elinizde hem görsel kalite yönünden son derece şık ve profesyonel bir web sayfası olurken aynı zamanda SEO konusunda kusursuz, başarılı bir web sayfasına da sahip olmuş oluyorsunuz.
  • Yaşayacağınız Barınma (Hosting) hizmeti konusunda, ziyaret artışına bağlı teknik zorluklar veya sistem kaynaklarının yetersiz hale gelmesi ile ilgili Network desteği de sağlıyoruz. Böylelikle İnternetteki varlığınızın kesintisiz olarak devam etmesini garanti altına alıyoruz.
  • SEO konusunda size temel eğitim veriyoruz. Ve SEO konusunda yaşayacağınız her türlü teknik zorlukla ilgili doğrudan yardımcı oluyoruz. 
4. Hangi bölgelere hizmet veriyoruz?

Mersin Emlak Web Sitesi Tasarımı için bulunduğumuz şehir olmasından ötürü iletişim konusunda kolaylık sağlarken, Tasarım Sürecinin diğer tüm aşamalarında nerede olduğunuz bir önem arz etmiyor. Türkiye’nin her yerinden bizimle telefon, posta veya e-posta ile iletişime geçebilir. Projeniz hakkında görüşebilir, teklif isteyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın